Pravidelně Vás budeme informovat o nově přidaných položkách a odborných článcích u nás na webu.

Newsletter


  Přidejte si nás

  Search

  Ars Longa Antique – o nás a služby

  Ars Longa Antique

  Společnost Ars Longa Antique byla založena na konceptu přesvědčení, že umění je věčné – jak vypovídá samotné latinské spojení ars longa v názvu. Věříme, že umění plní v životě mnoho funkcí – obohacující, sběratelskou, ale také třeba investiční. Naše společnost se snaží tyto funkce naplňovat. Naším cílem je prodej originálních a vysoce kvalitních předmětů pro milovníky věcí s příběhem a historií. Zakoupené starožitné artefakty se tak stanou osobitým prvkem v každém interiéru nebo sbírce. Rovněž je pro nás samozřejmě velice důležitá spokojená klientela, proto se neustále snažíme rozvíjet. Založení společnosti bylo výsledkem mnohaletých zkušeností v podnikání v oboru prodeje starožitností

  Proto nemusíte váhat svěřit Vaše artefakty do našich rukou. Nabízíme několik možností – okamžitý prodej, ale také komisní prodej a aukční služby. Zajišťujeme svým klientům kompletní servis od zajištění odvozu předmětů, přes jejich identifikaci, nacenění, nafocení, oslovení naší databáze klientů, dále k odbornému zabalení až po bezpečné doručení do rukou zákazníků a nových majitelů. V naší filosofii tak spojujeme dva světy – ty, jenž neví komu a kde své artefakty nabídnout a ty, jenž hledají artefakty do své sbírky, jako investici, pro potěchu nebo jako historický odkaz.

  Služby

  Naše služby jsou určeny pro všechny, kteří mají zájem finančně zhodnotit svou sbírku. Zaleží jen na Vás, jakou z nabízených cest naší společnosti zvolíte. Pokud váháte, samozřejmě Vám poskytneme odbornou konzultaci. Jednotlivé prodejní cesty se liší v mnoha faktorech a pro různý typ zboží a artefaktů je vždy jedna z nich výhodnější. Více v sekci Chci prodat.

  Spolupracujeme s odborníky i dlouholetými sběrateli, kteří jsou našimi rádci. Dovedeme si tak poradit s identifikací i naceněním v podstatě jakéhokoli artefaktu, který nám nabídnete. Ke kvalitní nabídce předmětů se váží přidané texty a články, díky kterým se můžete třeba lépe rozhodnout, jaký artefakt je pro Vás ten nejlepší. Více v sekci Chci koupit.

  Produkty u kterých zprostředkováváme prodej nalezente k náhledu v našem eshopu. Pokud ovšem nemáte ještě jasno a rozhodnuto o tom jaký artefakt si chcete pořídit navštivte pro rozšíření obzorů naši sekci inspirace nebo blog. Texty na blogu stejně tak jako katalogy vás mohou nejen inspirovat, ale také edukovat. Prolistujte našimi katalogy, kde najdete ukázku produktů obohacenou o texty. Vstupte tak do virtuální prohlídky expozice předmětů, kdy s každým katalogem je spojeno určité téma, kterému se v něm pak věnujeme. Máme rádi příběhy, protože každý artefakt si v sobě nese svůj, některé známe a ty u kterých ne, tak nám davají volný prostor naší představivosti.

  Novinky vždy po ruce

  Pokud byste chtěli dostávat informace o nových položkách, textech nebo vydaném katalogu nechte nám na Vás kontakt v podobě emailu nebo nás kontaktujte v kontaktním formuláři s vaší konkrétní poptávkou.

   

   Zprostředkování prodeje je možné několika cestami:

    

   Okamžitý prodej

   Komisní prodej

   Aukční prodej

    

   Zaleží jen na Vás, jakou z nabízených cest naší společnosti zvolíte. Pokud váháte, samozřejmě Vám poskytněme odbornou konzultaci. Jednotlivé prodejní cesty se liší v mnoha faktorech a pro různý typ zboží a artefaktů je vždy jedna z nich výhodnější.

   Podrobnější informace viz sekce: Postup činností při komisním prodeji.

   Procentní zastoupení položek v našem eshopu, průměr za předchozí rok.

    

   Okamžitý odprodej 0
   Komisní prodeje 0
   Aukční prodeje 0
   X