k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Search

   Probíhající kolekce

   Kolekce propojují příběhy a faktografické údaje týkající se artefaktů. Každá kolekce je doprovázena dobovými materiály, stylisticky pojatými fotografiemi, krátkými spoty a vlastními články. Základem prezentované kolekce je katalog, kterým  se snažíme příblížit atmosféru doby v níž artefakty vznikaly.

   První kolekce – military

   První kolekce, kterou jsme pro vás s velkým úsilím připravili, je nevšedním průřezem dějinami modernějších vojenských artefaktů. Můžete si tak prohlédnout dvě šavle z dob napoleonských válek, perkusní loveckou pušku z druhé poloviny 19. století, bodáky na střelné zbraně nebo helmy z období první i druhé světové války. V průběhu následujících měsíců budeme postupně zveřejňovat k prodeji přes 200 dalších položek, které se týkají tematiky vojenství a oblastí s tím spojených – například plynové masky, vojenské batohy a další doplňky nebo mince.

   cc

   Připravované kolekce

   Do připravovaných kolekcí přijímaáme tématicky hodící se položky, které nám můžete nabídnout. Se svou nabídkou nebo jakým koli dotazem nás můžete kontaktovat na arslonga.antique@gmail.com nebo využít náš formulář. Také se můžete přihlásit k odběru novinek, kdy pravidelně oznamujeme uveřejnění nových kolekcí a předmětů.

   Druhá kolekce – Hotel

   _MG_8072

   V současné době je provoz hotelu ukončen. Naše společnost Ars Longa Antique s.r.o. ale zachránila některé artefakty a části dobového vybavení hotelu. Jedná se především o různá svítidla, která jsou krásnou ukázkou designu doby konce 80. a začátku 90. let. Artefakty, které jsme z hotelu Luhačovice zachránili, jsou k pak samozřejmě dostání v naší nabídce zboží.

   You don't have permission to register
   X