k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  Štítky

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Search

   Aktuální kolekce

   První kolekce – military

   První kolekce, kterou jsme pro vás s velkým úsilím připravili, je nevšedním průřezem dějinami modernějších vojenských artefaktů. Můžete si tak prohlédnout dvě šavle z dob napoleonských válek, perkusní loveckou pušku z druhé poloviny 19. století, bodáky na střelné zbraně nebo helmy z období první i druhé světové války. V průběhu následujících měsíců budeme postupně zveřejňovat k prodeji přes 200 dalších položek, které se týkají tematiky vojenství a oblastí s tím spojených – například plynové masky, vojenské batohy a další doplňky nebo mince.

   cc

   Připravované kolekce

   Dále také přijímáme nové položky do kolekcí které připravujeme. Se svou nabídkou nebo jakým koli dotazem nás můžete kontaktovat na arslonga.antique@gmail.com. Také se můžete přihlásit k odběru novinek, kdy pravidelně oznámíme uveřejnění nové kolekce a předmětů.

   Druhá kolekce – zálesí

   _MG_8072

   V současné době je provoz hotelu ukončen a budova je určena k demolici. Naše společnost Ars Longa Antique s.r.o. ale zachránila některé artefakty a části dobového vybavení hotelu. Jedná se především o různá svítidla, která jsou krásnou ukázkou designu doby konce 80. a začátku 90. let. Artefakty, které jsme z hotelu Luhačovice zachránili, jsou k pak samozřejmě dostání v naší nabídce zboží.

   Skončené

   Momentálně nejsou žádné skončené kolekce

   You don't have permission to register
   X